ЯК ПІДГОТУВАТИ СТОВПЧИКИ ПІД АВТОМАТИКУ?

ЯК ПІДГОТУВАТИ СТОВПЧИКИ ПІД АВТОМАТИКУ?

Опори для воріт. Треба більше надійності і впевненості в майбутньому.

Кожні ворота потребують надійної основи, тому ми завжди рекомендуємо приділити основну увагу стовпчикам на які будуть встановлюватися ворота.

Окремо вимоги маємо до бетонних та металевих стовпчиків.

Ми завжди радимо зробити все таким чином, щоб уникнути в майбутньому потужніх проблем, адже якщо повністю запакувати двір і зробити красоту то потім переробляти це велика проблема.

Радимо зробити все якісно вже на початковому етапі і можливо приділити трошки більше часу, але уникнути проблем у майбутньому, де будуть великі витрати коштів.

Який матеріал брати для колони?

Перед тим як зробити розпашні ворота, подбаємо про міцну основу для них.

• Бетон, а точніше залізобетонні конструкції, не мають проблем із надійністю і кріпленнями під ворота, підлягають косметичному ремонту, і дизайн тут вільний.

• Цегла. Відмінний варіант, але не окремо. Будете кріпити дюбелями на цеглу профіль – недовго воротам висіти рівно. Тут є військова хитрість – двостулкові ворота, схема монтажу стовпів яких передбачає металевий стрижень всередині. Цегляна кладка дає додаткову опору, а на металевий сердечник приварюють кріплення.

• Метал – те ж саме, але без цегли. Легкий стовп для воріт, що займає мало місця. Але ширини може не вистачити для монтажу приводу. Робимо стовпи під конкретний обраний привод, а не навпаки! І для всіх варіантів стовпів під розпашні ворота креслення необхідне. Креслення воріт, які ви знайдете в мережі, здебільшого передбачають кріплення до металу.

Чи ставити автоматику одразу з зворотами?

Ми завжди радимо зробити підготовку для монтажу автоматики відразу, навіть якщо ви плануєте ставити автоматику через 5 років. Щоб потім не спостерігати те, що получилося абияк.

Наші короткі рекомендації по вибору конструкції металевих воріт.

Якщо ви хочете, щоб ворота були непрозорими, то особливу увагу приділіть стовпчикам на які ворота будуть кріпитися, тому що одразу до вас прийде вітер і покаже слаба місце в роботі.

Якщо ворота прозорі це не означає, що потрібно не звертати увагу на підготовку стовпчиків.

Наш підхід і наше завдання полягає в тому, щоб зробити ваше користування воротами комфортним та надійним на довгий період!

Рекомендуємо записатися на замір, це важливо для оптимізації вартості.

Наша мета, щоб клієнт не переплачував .

Заміри це не просто цифри, це і наша відповідальність та консультація на початковому етапі.

Чекаємо на Ваші задачі!

м. Ужгород вул. Мукачівська 71

📞тел. 050 806 5005 (також Viber)

✍️@mail: vrata.uz@gmail.com